> Zadbaj o wygląd przed urlopem

Zadbaj o wygląd przed urlopem

Muscular and fit young man with great abdominals and measuring tape in the gym

Wraz z nadejściem pierwszych cieplejszych dni każdy z nas chce coś zmienić w swoim życiu, w swoim wyglądzie. Zbliżają się wakacje, więc zaczynamy walczyć o to, żeby na plaży zaprezentować się ze szczupłą sylwetką i świetnie wyglądać na zdjęciach z urlopu. Jak skutecznie zawalczyć o poprawę wyglądu? Najlepiej z odpowiednim wspomaganiem!

Szczupła sylwetka, piękna cera, zdrowy wygląd – tego nie da się osiągnąć w kilka dni i bez żadnej pracy. Konieczne są zmiany od podstaw, czyli zmiana diety i stylu życia. Zdrowsze jedzenie (więcej witamin, mniej tłuszczu, mniej węglowodanów, regularne posiłki i przynajmniej półtora litra wody dziennie) oraz więcej ruchu przynoszą stopniową poprawę jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny. Zrzucamy zbędne kilogramy, sylwetka nabiera kształtów, czujemy się bardziej atrakcyjni i dzięki temu mamy większą motywację, by dalej dbać o swój wygląd. Ale nie zawsze udaje się osiągnąć spodziewane efekty (i je utrzymać, bo to też ważne) jedynie poprzez zmianę nawyków żywieniowych i regularny wysiłek fizyczny.

Dlatego warto – szczególnie na początku walki o piękniejszy wygląd, by szybciej osiągnąć efekty i dodać sobie motywacji – spojrzeć łaskawym okiem na suplementy diety.
Dla tych, którzy się odchudzają najlepszym wyborem będą suplementy wspomagające zrzucanie wagi, takie jak Slimette czy Thermo Fat Burner Max. Pierwszy z nich zawiera między innymi wyciąg z zielonej herbaty, jagód acai oraz guaranę. To naturalne składniki, znane z tego, że przyspieszają metabolizm, co zdecydowanie ułatwia pozbycie się zbędnych kilogramów. Składniki Thermo Fat Burner Max nie tylko zmniejszają apetyt, ale i przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej. Dbając o szczupłą sylwetkę nie wolno zapominać też o odpowiednim zestawie witamin. Eliminując z naszej diety słodkie owoce, takie jak banany, a także kaloryczną czekoladę czy kakao możemy pozbawić się niezbędnego magnezu. Dlatego przy odchudzaniu – ale i niezależnie od niego – przyda się uzupełnienie diety w magnez z witaminą B6, która ułatwia jego przyswajanie.

A co pomoże w walce o piękną skórę? Na fotografiach z urlopu chcemy przecież wyglądać nie tylko szczupło, ale i atrakcyjnie, a trądzikowa cera do atrakcyjnych nie należy. W oczyszczaniu skóry trądzikowej pomaga Nonacne z naturalnymi wyciągami z koniczyny czerwonej, pestek winogron i z witaminami, które pomagają usuwać toksyny z organizmu i walczyć z bakteriami, odpowiedzialnymi za trądzik.

Do wakacji zostało jeszcze sporo czasu, by zadbać o swój wygląd, ale warto pamiętać, że na efekty trzeba poczekać. Dlatego zamiast odkładać zdrowe nawyki na później, zapisywać sobie w kalendarzu, że od poniedziałku zaczynamy dietę – lepiej zacząć już dzisiaj.

Dodaj komentarz