> Tim w osobach własnych

Tim w osobach własnych

Dla uściślenia poniżej opisane osoby zajmują się napieractwem, czyli adventure racingiem. Na polski język tłumaczy się to jako rajdy przygodowe (czasem zwane ekstremalnymi). Od niedawna z dumą startujemy pod szyldem „360 Stopni”.

Najsampierw Madamy:

Aśka Gruca – Bielsko-Biała, rocznik 1983. Jakkolwiek dziwnie to brzmi – rządzi pedałami. Czego nie da się (na razie) powiedzieć o kajaku…

Magda Łączak – rocznik 1978, Mielec. Absolwentka studiów, po których można używać tak uczonych słów, jak np. „karkasy”. Siła ducha odwrotnie proporcjonalna do gabarytu. Lubi nocą pośpiewać, dzięki czemu partnerzy z zespołu mogą rywalizować w quizie „Jaka to melodia?”

Klara Żerdzicka – Klarska (de Varsovie) to pakerka. Nie ma tak krótkiego rajdu, na którym nie dałaby rady wypchać ogromniastej skrzyni na przepak do pełna. Czyli na pakowaniu się zna.

A tera Żentelmeny…

Igor Błachut – euroentuzjasta, rocznik 1973. Buduje swoją pozycję w strukturach proeuropejskich głosem, znaczy głosuje zawzięcie w Eurosporcie i Radiu Euro. Potrafi naprzeć jak mało kto, chyba dlatego sukę swą gończą nazwał „Siódemką”. Niechętnie dzieli się mapą w czasie rajdów. Ale batonów nie skąpi.

Igor w obiektywie Piotrka Silniewicza

Igor w obiektywie Piotrka Silniewicza

Jarek Bonk – alias Jerry vel Borat. Kaszub, rocznik 1973. To dzięki niemu wiemy, na których targach samochodowych są najładniejsze hostessy. Poza podróżami służbowymi po świecie naprze czasem tu i tam. Pogromca rolek.

Paweł Dybek – znany powszechnie jako Flekmus. Rocznik 1975, Mielec. Podobno producenci „Mac Gyvera” pisali scenariusz w oparciu o technologiczne dokonania Flekmusa. Poza tym lubi znienacka podnosić poziom asertywności w zespole tekstem w rodzaju „Ale ogólnie, to jest fajnie”. Pewnie, że jest, jak się jest tak mocnym.

Marcin Krasuski – Krasy (1972, Warszawa, Anin konkretnie) sprawia wrażenie osobnika wpadającego do rzeczywistości naszej ze światów równoległych. Jak ktoś nie wierzy, niech sobie zerknie na kolegę podczas obcowania z mapą. W tej branży (informatyka) to chyba jednak coś na kształt normy.

Piotr Musiałowski – myśliwy. To tylko ksywa z czasów wioślarskich. Z rzadka się odzywa, choć potrafi się rozgadać konkretnie, zazwyczaj w najmniej odpowiednim momencie. Debiutował w Press Challenge (w końcu jest architektem:), ale obiecuje, że po Pierra Mencie naprze ile się da. Skitourowiec, więc zdrowie ma, a i topograficznie się sprawdził.

Jacek Podulka – Podul (Gliwice, 1973) to rajdowiec archetypiczny – na niemal każdych zawodach potrafi się złomotać jak nieszczęście. Jak się doszlifuje, to przyjemnośc diabli wezmą, bo trudniej się będzie zmęczyć.

Maciek Pońc – Cieszyniak, rocznik 1970. Niespotykanie spokojny i uprzejmy człowiek. Skąd się to bierze? Ponieważ jest szczęśliwym meżęm i ojcem trzech pociech, zachodzi podejrzenie, że na rajdach po prostu odpoczywa.

Dariusz Urbanowicz – dziennikarz, warszawiak, rocznik 1975. Darasa już w latach młodzieńczych cechowała niespotykana dynamika i żywiołowość, czym zapracował sobie na wiele mówiącą ksywę „Koala”. W zespole – z uwagi na zamiłowanie do odnoszenia kontuzji – odpowiada ostatnio za lanserkę.

Darczoking. Tyle.

Darczoking. Tyle.

Irek Waluga – Ślązak z Żor i Katowic zarazem. Rocznik 1974. Pedagog; objawia się to głównie skłonnością do wygłaszania długich i wielokrotnie złożonych konstrukcji zdaniowych. Do tego irytująco mocny.

Bogusław Leśnodorski – szef wszystkich szefów. Po prostu Kierownik. Rocznik 1975, radca prawny zebeściak. Obiecuje, że jak ktoś zorganizuje rajd bez odcinków pieszych, to wystartuje. Ogólnie ogarnia freeride: narciarski i motocrossowy.

Kierownik z córką Gabryjelą...

Kierownik z córką Gabryjelą...

A co to właściwie są rajdy przygodowe można dowiedzieć się klikając TUTAJ

Powiązane newsy

  • Uprzejmie donoszę, że noc wspinaczkowa zakończyła się sukcesem (…)!Uprzejmie donoszę, że noc wspinaczkowa zakończyła się sukcesem (…)! A więc się zaczęło. A zaczęło się od Ekstremalnej Nocy Wspinaczkowej. Towarzystwo nie mogło oderwać oczu od ekranu. Filmów wysokogóskich było w bród. A oto jeden przyjemny donos mejlowy: "uprzejmię donoszę, że noc wspinaczkowa zakończyła się sukcesem 😉 Niesamowici ludzie i fantastyczne historie. Moim znajomym […]
  • SIA – zimowe nowości dla pań SIA – zimowe nowości dla pań SnowSports Industries America (SIA) Denver, Colorado to kolejne targi sprzętu zimowego, o których wspomnimy.  Garść zaprezentowanych na nich nowości tym razem dedykowanych tylko i wyłącznie przedstawicielkom płci pięknej. Giro Amulet Goggle Przepiękne i niesamowite kobiece gogle narciarskie z wyższej półki od […]
  • ParametryParametry W temacie powyższem oczywista chodzi o długość. Która, jak twierdzą niektórzy, jest nawet ważniejsza, niż technika. Bardzo to być może, chociaż chyba w rajdowaniu niedostatki techniczne (np. w dziedzinie nawigacji) zniwelować jest ciężko... Tę smakowitą dygresję możemy pociągnąć, ale możemy i przejść do rzeczy - […]
  • Mała rzecz, a cieszyMała rzecz, a cieszy lipiec'2007 I nie chodzi tu o żonę Pigmeja, tylko o taką rekreację w niedużym formacie, rozegraną w sobotę w okolicach Mławy. Jak kto raptus i ciekawy wyników przede wszystkim, to sobie może zerknąć od razu na odpowiednią zakładkę albo tutaj. Ale jak kto woli poczytać nieco więcej, to ja zapraszam. A tera uwaga […]
  • Co tam u Osucha ?Co tam u Osucha ? W dniu numer 1 Festiwalu 360 Stopni otrzymaliśmy krótką informację telefoniczną od Osuchowskiego Jędrka. Oto treść tejże: - U mnie wszystko OK. Zajebisty sezon, trochę kręcimy materiałów filmowych itp. Dużo wyjazdów ogólnie i zacząłem jeździć na zawody... dobrze się nawet plasuje na tle zawodników świata, więc […]
  • Kawał ekstremalnej historiiKawał ekstremalnej historii A więc stołeczne Noce Ekstremalne w Kinotece to już historia, ale jakże ekstremalna (jak sama nazwa miała wskazywać). Czekamy teraz na sygnały z innych miejsc w kraju. Gdzie teraz będziemy mogli obejrzeć filmy ekstremalnie sportowe i to nocą, możemy dowiedzieć się klikając TUTAJ. Tymczasem dostaliśmy laurkę od […]

Dodaj komentarz