> Skocz ze spadochronem – pokonaj siebie!

Skocz ze spadochronem – pokonaj siebie!

Masz ochotę na przeżycie czegoś niecodziennego? Chcesz pokonać swoje słabości i przetestować odwagę? W takim przypadku wybierz skoki spadochronowe. Nie musisz już dłużej czekać, żeby spełnić swoje marzenia.

Skoki spadochronowe to niezwykłe emocje, teraz również dostępne dla każdego. Szkoły spadochronowe oferują swoim klientom niecodzienną adrenalinę przez skoki tandemowe oraz szkolenia AFF. Gdy chcesz skorzystać z takiej oferty, możesz wykonać rezerwację jeszcze dzisiaj – wystarczy jedynie dostęp do internetu. Gdy masz także ochotę na skok ze spadochronem, to oferta skierowana także do ciebie.

Skoki tandemowe dla początkujących

skokspadochronowyJeżeli jeszcze nigdy nie miałeś do czynienia ze spadochronami, w takim przypadku na początek wybierz skoki tandemowe. Są to bezpieczne skoki odbywające się wspólnie z instruktorem, dlatego nie trzeba mieć do nich żadnego specjalnego przygotowania, na przykład szkoleń, kondycji czy badan lekarskich. Uczestnik szkolenia i instruktor są spięci ze sobą uprzężą, na plecach instruktora znajduje się spadochron tandemowy z automatem. Skacze się z standardowych wysokości 3000 lub 4000 metrów, co w efekcie daje od 30 do 60 sekund swobodnego spadania z najwyższym poziomem adrenaliny. Po otwarciu czaszy następuje szybowanie aż do lądowania na płycie lotniska.

Cena to od 500 do 700 złotych zależnie od wysokości. Cały skok może być zarejestrowany przez dodatkowego skoczka, na którego kasku znajduje się kamera. Można wtedy otrzymać zdjęcia i filmy ze swojego wspaniałego wyczynu, aby mieć je na pamiątkę. To usługa płatna poza samym skokiem, ale warto się na nią zdecydować.

A może szkolenie AFF?

Jeżeli skok tandemowy przypadł ci do gustu, wtedy możesz zdecydować się na szkolenia AFF – to przyspieszone szkolenia skoków ze swobodnym spadaniem. W tym przypadku musisz spełnić już określone wymagania, w tym posiadać aktualne badania lekarskie. Szkolenie dzieli się na część teoretyczną i praktyczną, która obejmuje 7 poziomów tożsamych z liczbą skoków. Na początku uczniowi towarzyszy dwóch skoczków, potem jeden, a następnie można skakać już samemu z łącznością z instruktorem, aby w razie problemów otrzymać pomoc. Po zakończeniu szkolenia AFF nie można jeszcze skakać zupełnie samemu – na razie jest to możliwe tylko w macierzystej szkole spadochronowej aż do uzyskania Świadectwa Kwalifikacji.

Ceny za pełne szkolenie AFF to od 4000 do 6000 złotych. Zwykle całe szkolenie trwa kilka tygodni, ale w niektórych szkołach można też skorzystać z zajęć prowadzonych w trybie ekspresowym w jeden weekend.

Jeżeli wobec tego chcesz spełnić swoje marzenia, wtedy czekają na ciebie skoki tandemowe i szkolenia AFF. Teraz nie musisz już odkładać ich na później – wybierz szkołę spadochronową, wykonaj rezerwację i baw się dobrze, a być może spadochroniarstwo stanie się twoim nowym hobby?

Na skoki spadochronowe w tandemie oraz szkolenia AFF zaprasza certyfikowany ośrodek spadochronowy Skydive z siedzibą w Kruszynie pod Włocławkiem. Rezerwację skoków i szkoleń można wykonać przez internet pod adresem: https://skydive.pl.

Dodaj komentarz