> Pomysły na ekstremalne prezenty dla pary

Pomysły na ekstremalne prezenty dla pary

Ekstremalny prezent to pomysł na niezapomniane przeżycie, którego można doświadczyć we dwoje. Skoki z wysokości, strzelanie na strzelnicy, rafting, rajdy samochodowe czy lot w tunelu aerodynamicznym to propozycje na upominek dla pary, np. z okazji rocznicy ślubu, narzeczeństwa czy innej wyjątkowej okoliczności.

Prezent dla dwojga – skok z 90 metrów

Ciekawym pomysłem na prezent dla dwojga jest skok na bungee. Kraków to jedno z miast w którym można zrealizować voucher na ekstremalną atrakcję. Para przed skokiem z 90 metrów przechodzi krótkie przeszkolenie. Cena atrakcji waha się od 260 do ponad 300 złotych. Koszt vouchera może zawierać także możliwość profesjonalnego filmowania i fotografowania skoku.

Oryginalny prezent dla dwojga – strzelanie z broni palnej

Miłośnikom mocnych wrażeń można zafundować pobyt na profesjonalnej strzelnicy i możliwość strzelania z karabinów maszynowych, pistoletów, a także broni snajperskiej. Cena prezentu uzależniona jest od ilości wykorzystanych nabojów oraz rodzaju rynsztunku. Koszt sięga od 150 do około 400 złotych. Uczestnicy zabawy przed strzelaniem muszą przejść obowiązkowe szkolenie.

Spływ Dunajcem dla pary

Rafting to inaczej spływ rzeczny do którego używa się kajaków, pontonów lub łodzi. Pływanie daje dużą dawkę adrenaliny, ponieważ odbywa się na górskich rzekach, gdzie na uczestników spływu czekają przeszkody w postaci wirów wodnych, kamieni, skał czy połamanych drzew. Spływ Dunajcem dla pary to niezapomniane przeżycie, które można połączyć ze zwiedzaniem malowniczych Pienin. Koszt vouchera dla dwóch osób wynosi około 190 złotych.

Przygoda off road

Fanów motoryzacji ucieszy możliwość przeżycia przygody off road, czyli jeżdżenia terenówką po nieutwardzanych drogach i trudnych terenach, np. błotnistych, nierównych. Z zabawy mogą korzystać dwie osoby jako kierowca i pilot wycieczki z możliwością zamiany ról w każdej chwili. 30 minutowa przejażdżka kosztuje około 200 złotych.

Tunel aerodynamiczny dla dwóch osób

Tunel aerodynamiczny to zamknięte pomieszczenie, w którym generowane są silne strugi wiatru, co umożliwia unoszenie się w powietrzu. To doskonała zabawa, szczególnie, że mogą z niej korzystać dwie osoby jednocześnie. Lot w tunelu poprzedza szkolenie z profesjonalnym instruktorem, który potem będzie czuwał nad bezpieczeństwem uczestników zabawy. Cena za voucher dla dwóch osób do tunelu aerodynamicznego wynosi około 360 złotych.

Dodaj komentarz