> Nuno Gomes w Polsce (szczegóły)

Nuno Gomes w Polsce (szczegóły)

W telegraficznym skrócie, ale nareszcie wszystko wiadomo. Wiemy co, gdzie i za ile. Wiemy o czym. Wiemy wreszcie dlaczego. Poniżej 5 powodów, dla których powinieneś wybrać się na wszystkie spotkania z Nuno lub – jeśli czasu nie starczy – przynajmniej jedno z nich.

1. Nuno jest wielki. Bez dwóch zdań. Wyobraź sobie człowieka, który w wieku 52 lat bije rekord świata w dyscyplinie sportowej wymagającej niezwykłej kondycji fizycznej, psychicznej i perfekcyjnych umiejętności.
2. Nuno będzie mówił, co Cię czeka jutro a co za 10 lat. Obieg otwarty, obieg zamknięty? Organizacje? Nurkowanie dekompresyjne dla wszystkich? Mieszanki? Chyba nie ma takiego pytania, które przyszłoby Ci do głowy nad którym Nuno już by się nie zastanawiał.
3. Spotkasz tam wszystkich. Wszyscy tam będą. Nuno to są emocje dla dużych i małych. Spotkasz swoich kolegów, swoich instruktorów, ludzi z którymi robiłeś wody otwarte na Zakrzówku i koparkach, ludzi z wraków Bałtyku i dłubanek Hańczy. Ludzi którzy nurkują i płytko i głęboko. Wszędzie.
4. Poznasz Leszka i Krzyśka. Leszek Czarnecki, najbogatszy człowiek w Polsce – fajnie; najdłuższe i najgłębsze nurkowanie jaskiniowe – jeszcze fajniej. Człowiek żyjący pasją. Krzysztof Starnawski – legenda jaskiń. 181 m w tatrzańskiej jaskini? Ciemno, zimno i potwornie głęboko. To on. Możesz zadać im pytania. Uścisnąć rękę. Warto.
5. Odwiedzisz największe i najprężniej rozwijające się bazy nurkowe w Polsce. Zatańczysz. Zaimprezujesz, zapalisz sziszę. Z ludźmi, którzy dzielą Twoją największą pasję.

KTO: Rekordzista świata w nurkowaniu głębokim NUNO GOMES

Z UDZIAŁEM: Marcina Chochorowskiego, Leszka Czarneckiego, Krzysztofa Starnawskiego, Witolda Śmiłowskiego i Michała Kosuta.

GDZIE: Jastarnia-Kraków-Warszawa 2009
Warszawa, Baza Nurkowa Vertigo, Stoczniowców 9, Piątek, 16.10.2009, godzina 19:00
Kraków, Centrum Kultury ROTUNDA, ul. Oleandry 1, (gospodarze: Kraken i Nautica), sobota 17.10.2009, godzina 18:00
Jastarnia, Baza Nurkowa Seadevil, Rybacka 33, Niedziela 18.10.2009, godzina 18:00

O CZYM:

W Jastarnii Nuno Gomes, Witold Śmiłowski i Marcin Chochorowski będą mówili o naprawdę głębokich nurkowaniach i rekordzie świata w Dahab 2005.
W Krakowie Nuno Gomes i Krzysztof Starnawski opowiedzą o Shecku Exley’u, Davidzie Shaw i nurkowaniu jaskiniowym.
W Warszawie Nuno Gomes, Michał Kosut i Leszek Czarnecki o 20 latach nurkowania technicznego na świecie.

ZA ILE:
99 PLN – Warszawa
99 PLN – Kraków
149 PLN – Jastarnia (W cenie biletu nocleg)

Powiązane newsy

  • Kim jest Nuno Gomes?Kim jest Nuno Gomes? Urodził się w Lizbonie w 1951 roku. Dorastając na portugalskim wybrzeżu praktycznie żył w morzu i nauczył się pływać i polować z kuszą w nieprzewidywalnym portugalskim Atlantyku. Pewnym wyjaśnieniem jego miłości dla nurkowania i pozornej nieświadomości niewygody jest fakt, że gdy Nuno miał 11 lat potrafił polować z […]
  • Nuno Gomes w Polsce – Bilety już do nabycia!Nuno Gomes w Polsce – Bilety już do nabycia! W październiku do Polski przyjeżdża Nuno Gomes - najgłębiej nurkujący człowiek świata. Już dziś można kupić bilety na konferencje z jego udziałem. Ilość miejsc ograniczona. BILETY DO NABYCIA RÓWNIEŻ BEZPOŚREDNIO W BAZACH, W KTÓRYCH ODBĘDĄ SIĘ KONFERENCJE. Szczegóły: Tutaj Cena biletów do […]
  • Co do stracenia ma Najgłębiej Nurkujący Człowiek Świata?Co do stracenia ma Najgłębiej Nurkujący Człowiek Świata? Co prawda do konferencyjnej konfrontacji jeszcze 3 tygodnie, jednak zainteresowanie osobą głównego bohatera jest tak duże, że pytania do Nuno już zapychają skrzynki organizatorów. Czy wciąż jest rekordzistą? Jak pokonuje stres w sytuacji ekstemalnego zagrożenie? Jakie to uczucie być samemu ze sobą w miejscu, […]
  • Kolacja z Nuno!Kolacja z Nuno! Wszystkie bilety podpisane imieniem i nazwiskiem, które trafią do urny przy wejściu na konferencję w Centrum Nurkowym Vertigo, wezmą udział w losowaniu. Nagrodą jest KOLACJA Z NUNO GOMESEM! Podpisz swój bilet imieniem i nazwiskiem. Wylosowane zostaną tylko dwa bilety.
  • Nuno Gomes w Jastarni 18 października 2009 r.Nuno Gomes w Jastarni 18 października 2009 r. W Jastarni Nuno prowadził konferencję wspierany przez Witolda Śmiałowskiego, z którym opowiadali o swoich doświadczeniach zebranych podczas głębokich nurkowań. Konferencja w Jastarni należała do najdłuższych, gdyż po części oficjalnej nastąpiła ta… mniej oficjalna. Zebrani nie poszli spać aż do późnych godzin […]
  • Nuno Gomes w Warszawie 16 października 2009 r.Nuno Gomes w Warszawie 16 października 2009 r. Pierwsza z trzech konferencji Nuno Gomesa w Polsce cieszyła się największą frekwencją. Nie zabrakło wielkich Polskich nurków ­– Michała Kosuta i Marcina “Chochora” Chochorowskiego, którzy wraz z Nuno dzielili się z zebranymi swoimi bogatym doświadczeniem, udzielali rad i odpowiadali na niezliczone pytania. Bardzo […]
  1. Dayane:

    Just beautiful! I love the idea of sittching on a piece of felt. I just finished a felted piece to go under a vase, on a table. I think I will try another one and do some sittching on it.Thanks for the great ideas. Good post.

Dodaj komentarz