> Gdzie na wiosenne freeski?

Gdzie na wiosenne freeski?

142187150217129700Wartość zakupu karnetów i skipassów za granicą na stokach narciarskich i w snowparkach stanowią lwią część kosztów całego wyjazdu turystycznego zimą. Zwłaszcza, jeśli wybieramy się za granicę, do Włoch, Francji, Austrii czy do Szwajcarii, do słynnych resortów narciarskich takich jak Livigno. Można jednak wybrać się tam na zakończenie sezonu narciarskiego w ramach oferty freeski i zaoszczędzić, jednocześnie wypróbowując świetnie przygotowaną infrastrukturę turystyczną w takich miejscach.

Na czym polega freeski?

Oferty wyjazdów turystycznych typu freeski odbywają się na początku otwarcia sezonu narciarskiego oraz na jego zakończenie, zwykle w grudniu i w kwietniu, choć w wielu miejscach w Alpach w znacznie szerszym zakresie miesięcznym można wygodnie jeździć na nartach czy desce snowboardowej. Freeski uwzględnia w cenie wyjazdu turystycznego karnety na orczyki czy wyciągi gratis. Nie trzeba więc ponosić na miejscu urlopu dodatkowych kosztów z tym związanych. Wyjazd do Livigno we Włoszech w ramach oferty freeski jest atrakcyjną propozycją dla każdego, bez względu na wiek czy posiadane umiejętności narciarskie.

Są i takie biura turystyczne, w którym promocje freeski na konkretne regiony narciarskie za granicą, trwa cały rok. Niezależnie więc od tego, w jakim terminie jedziemy na ferie zimowe możemy liczyć na darmowe skipassy w cenie imprezy.

Nawet na wiosnę

Propozycją na niecodzienny model spędzenia świąt Wielkanocnych poza miejscem zamieszkania, może być wyjazd na wiosenne freeski. Jest to okazja aby pojeździć na nartach za granicą, np. w Austrii czy we Włoszech, niemalże za darmo. Płaci się tylko za dowóz na miejsce i noclegi oraz wyżywienie. Karnety skipass pozostają bezpłatne. Wiosną na stokach górskich nawet w Alpach jest już mniej turystów, a warunki nadal świetnie nadają się do nauki i doskonalenia umiejętności narciarskich. Warto szukać oferty freeski w wybranych miejscowościach i hotelach za granicą, w znanych resortach narciarskich, aby móc spędzić urlop wielkanocny w aktywny, przyjemny sposób.

Dodaj komentarz