> Dekodery VIN

Dekodery VIN

Dekoder VIN jest to rozbudowany moduł, który dostarcza wszelkich niezbędnych informacji zebranych przez system odpowiedzialny za sprawdzenie tego numeru.Każdy, kto zechce, bez najmniejszego problemu może w ustawieniach wybrać, które informacje są dla niego przydatne i aktywować odpowiadające za nie zakładki. Do wyboru mamy ich kilka i każda z nich steruje inną funkcją odpowiedzialną między innymi za parametry, przeglądy, przebiegi, internet, zdjęcia, defekty, informacje dotyczące producenta danego pojazdu oraz możliwość sprawdzenia czy nie jest ono poszukiwane.

W tym celu sprawdzane są bazy pojazdów poszukiwanych i skradzionych. Dekoder współpracuje także z czytnikiem kodów kreskowych. Dzięki temu mamy możliwość odczytania kodu z dowodu rejestracyjnego pojazdu, co znacznie przyspiesza odczyt . Rozkodowanie informacji skutecznie eliminuje również powstanie pomyłek, dzięki czemu możemy mieć pewność prawidłowo przeprowadzonej diagnozy. Dekoder przeznaczony jest przede wszystkim dla wykwalifikowanych i fachowych diagnostów SKP, jak również pracowników wydziału komunikacji, rzeczoznawców, policjantów, jak również komisów zajmujących się stałą sprzedażą aut.

Dekoder jest również znakomitym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy potrzebują konkretnych informacji na temat danego pojazdu na potrzeby własne. Nie mogą jednak w tym przypadku odsprzedawać raportu dalej. Jedynym minusem takiego dekodera może być fakt, że nie posiada on opcji wydruku raportu dotyczącego danego pojazdu, co w wielu przypadkach może być znacznym utrudnieniem. Jednak podsumowując jego wkład w wykrywalność przestępstw i fałszerstw, dekoder jest znakomitą alternatywą dla wszystkich tych, którzy chcą mieć pewność, że zakupione auto spełnia wszelkie normy techniczne i nie pochodzi z nielegalnego źródła, co szczególnie w dzisiejszych czasach, kiedy tyle słyszymy o oszustwach, jest kwestią bardzo istotną. Warto więc zabezpieczyć się przed ewentualną próbą „nabicia nas w butelkę” i dołożyć wszelkich starań, aby sfinalizować transakcję w sposób zgodny z obowiązującymi normami prawnymi oraz przepisami.

Dodaj komentarz