> Danny MacAskill w reklamie Volkswagen’a

Danny MacAskill w reklamie Volkswagen’a

Talent jednego z najlepszych na świecie trialowych wymiataczy  został doceniony przez koncern Volkswagen.  Niemiecki potentat w branży motoryzacyjne postanowił nakręcić swoją nową reklamówkę właśnie z udziałem Danny’ego MacAskill’a. Jak wygląda efekt tej współpracy możecie zobaczyć sami klikając w ten link.

Brytyjczyk znany jest ze swojej nietuzinkowej i bardzo efektownej jazdy. Jego film nakręcony  w Edynburgu dla Inspired Bicycles na samym portalu youtube obejrzało już prawie 12 milionów osób!

Powiązane newsy

  • Okiem 8 najlepszych skateboardzistówOkiem 8 najlepszych skateboardzistów Okiem 8 najlepszych skateboardzistów na świecie powstał tegoroczny dokument "The Motivation", którego zwiastun możecie obejrzeć poniżej. Sport rodem z faveli, co widać, wiek zawodników różny - co cieszy i emocje prawdziwe - co czuć. Na pewno dla tych, którzy sami albo ich pociechy mają deskę i nie starcza im […]
  • Danny MacAskill on the Streets of LondonDanny MacAskill on the Streets of London Specjalnie dla wszystkich tych, którym spodobał się poprzedni mocno szkocki edit Danny'ego “Way Back Home”. Tym razem oprowadzi on nas na swoim rowerze po najbardziej znanych miejscach Londynu takich jak:  Tate Britain, St Paul's, the South Bank i The Mall.
  • Praca dla ludzi o naprawdę mocnych nerwachPraca dla ludzi o naprawdę mocnych nerwach To czym zajmują się Ci dwaj pracownicy na pewno nie jest szarą i nudną biurową rutyną. Ich praca wymaga delikatnie rzecz ujmując trochę więcej zimnej krwi i mocnych nerwów niż siedzenie za biurkiem. Przekonajcie się sami i zobaczcie jak to jest być konserwatorem wieży mierzącej 1768 stóp (prawie 540 metrów!).
  • Kurt Yaeger – człowiek, który stracił noge, ale nie stracił pasjiKurt Yaeger – człowiek, który stracił noge, ale nie stracił pasji W 2006 roku Kurt Yaeger znany też jako "Crowbar" uległ strasznemu wypadkowi motocyklowemu. Lekarzom na szczęście udało się uratować jego życie, niestety nie zdołali ocalić nogi, która musiała zostać amputowana. Niektórzy nigdy nie podnieśli by się po tak traumatycznym wydarzeniu. Wypadek uczynił jednak Kurta dużo […]
  • Jak zabijają rebreatheryJak zabijają rebreathery Deep Life Open Revolution, organizacja testująca i standaryzujące urządzenia do prac podwodnych opublikowała analizę 235 śmiertelnych wypadków nurkowych, z których 37% przypisuje wadliwej konstrukcji urządzeń o obiegu zamkniętym lub półzamkniętym, a kolejne 34% niewłaściwemu ich wykorzystaniu. Prawie połowa (98 z […]
  • Motocykle na krawędzi: Z szału urywa…Motocykle na krawędzi: Z szału urywa… Zwiastun jak zwiastun, te same sceny, ci sami bohaterowie, trochę inne ujęcia. Ale komentarze na youtube są bezcenne. Będziecie wiedzieli przynajmniej w jakim towarzystwie przyjdzie Wam oglądać Motocykle 3d. Na pewno na krawędzi fotela. Aha, premiera 6 kwietnia, piątek 2012.

Dodaj komentarz