> Czy gry z zombie są dla ciebie?

Czy gry z zombie są dla ciebie?

Nie da się ukryć- temat zombie jest ciągle niezwykle popularny. Gry, w których pojawiają się żywe trupy, sprzedają się jak świeże bułeczki i to już od kilku lat. Fenomen zombie rośnie w siłę, a temat zombie ciągle jest niezwykle popularny, czy to w książkach, filmach, czy grach komputerowych.

Czy gry o zombie ci się spodobają?

Wszystko zależy od twojego gustu. Jeśli lubisz spokojne gry, w których musisz trochę pogłówkować, a nie przepadasz za straszeniem, to dwa razy się zastanów, nim sięgniesz po gry zombie online. To taka kategoria gier, do której najbardziej pasują określenia horror, survival, point and click, a także przygodówka. Oczywiście istnieją inne gatunki gier, w których wykorzystywany jest motyw zombie, ale nie da się ukryć, że te wymienione gatunki cieszą się największą popularnością.

Historia zombie

Zombie z założenia ma straszyć. W końcu nie ma nic pozytywnego w apokalipsie i zagładzie świata, który znaliśmy. Dlatego ten typ gier jest tak niezwykle popularny- nie chodzi tu tylko o zabijanie, czy strzelanie, ale takie decyzje, które ułatwią nam przeżycie. W końcu z tym przeciwnikiem nie możemy niczego negocjować. Siła jego instynktu jest za to ogromna.

Na fali popularności serialu Walking Dead powstały też gry o tym tytule. Nawiązują one tematycznie nieco wydarzeń, aczkolwiek mamy do czynienia z zupełnie innymi bohaterami. W grach tego typu musimy podejmować bardzo ciężkie decyzje. By przeżyć w świecie opanowanym przez zombie, nie wystarczy cały magazynek amunicji, ale bycie z grupą i odpowiednie planowanie eksploracji i zdobywania zapasów. Tak, by przeżyć w świecie opanowanym przez zombie, należy być bystrym. Wydaje się, że to warunek konieczny. Na to także stawia wiele gier osadzonych w realiach postapokaliptycznych.

Kto pokocha gry o zombie?

Z pewnością miłośnicy horroru i klimatu postapo. W końcu gry zombie online opierają się na wielu dziełach z gatunki literatury i filmu, a tylko dzięki grom możemy zaangażować się mocniej w daną historię. Mamy wpływ na fabułę i akcję, to od nas zależy, czy nam się coś uda, czy też nie koniecznie. Gry online zapewniają zupełnie inny rodzaj rozrywki niż filmy. Ani gorszy, ani lepszy. Z pewnością taki, któremu warto poświęcić parę godzin.

Podsumowując, gdy uwielbiasz horrory o zombie i wszystko, co jest osadzone w klimacie postapo to sięgnij po gry zombie online. Dobra rozrywka gwarantowana! Sprawdź, czy byś przeżył w świecie opanowanym przez krwiożercze monstra. To wcale nie takie łatwe, jakby mogło ci się wydawać!

gry-zombie

Artykuł został przygotowany przez portal
z grami online Valhalla.pl. Na stronie www.valhalla.pl znajdziesz darmowe gry zombie na Twój komputer.

Dodaj komentarz