> Chcesz być fit? Wybierz sportowe wakacje

Chcesz być fit? Wybierz sportowe wakacje

Jeśli uwielbiasz aktywność fizyczną, a na co dzień nie możesz znaleźć czasu, żeby przynajmniej trochę pobiegać, pomyśl o urlopie z turbodoładowaniem.

running-573762_1280Łatwo dzisiaj zaniedbać to, co lubi się najbardziej. Choć starasz się ze wszystkich sił wygospodarować chociaż godzinkę dziennie na jogging albo basen, czasem najzwyczajniej nie da rady. A to nadgodziny i domykanie jakiegoś ważnego projektu, a to znajomi wpadną bez zapowiedzi albo trzeba szybko załatwić jakąś sprawę i popołudnie przepada. Innym razem zakupy po pracy, płacenie rachunków, sprzątanie i już nie masz siły nawet na prysznic, a co dopiero na kilka okrążeń wokół parku.

Z kolei wstawanie o czwartej nad ranem, żeby trochę pobiegać i przy okazji zdążyć zjeść śniadanie i na czas dojechać do pracy, wydaje się pomysłem tylko dla najbardziej wytrwałych.

Właśnie zaczynają się wakacje. To doskonały moment na nadrobienie sportowych zaległości. Zwłaszcza jeśli można wybrać się w takie miejsce, gdzie będzie można połączyć trochę wakacyjnego lenistwa, z porządnym treningiem, w doskonałych warunkach. Nie ma sensu spędzać tych tygodni na siłowni, lepiej wyruszyć w teren. Efekt podobny, a widoki sto razy ładniejsze. Spakuj sportowe ciuchy i jedź do hotelu na Mazurach Głęboczek Vine Resort & Spa, gdzie podczas wakacji, nie musisz rezygnować ze swoich pasji.

Jeśli wczasy na Mazurach kojarzą ci się tylko z siedzeniem nad jeziorem albo wędkowaniem i grillem, to jesteś w błędzie. Zostaw sobie te przyjemności na wieczór, bo w ciągu dnia pochłonie cię moc aktywności na świeżym powietrzu. Liczne leśne ścieżki zachęcają do biegania, długich spacerów i wycieczek rowerowych. Jeziora to oczywiście nie tylko kąpiele i wędkowanie, ale również spływy kajakowe, które są jednocześnie świetną formą rozrywki i doskonałą formą ruchu. Po drodze będziesz podziwiać piękne mazurskie krajobrazy i wdychać najczystsze powietrze. Nie dotrze do ciebie żaden hałas, oczyścisz umysł i poukładasz myśli. W okolicy znajdziesz również stadninę koni, a jeśli na wakacje wybierzesz się zimą, idealnie sprawdzą się narty biegowe.

Po całym dniu wysiłku, przyda ci się trochę relaksu i regeneracji. W hotelu na Mazurach Głęboczek Vine Resort & Spa będziesz mógł skorzystać z wielu zabiegów relaksacyjnych, masaży lub odpocząć w saunie czy na basenie. Unikniesz bolących mięśni, a następnego dnia będziesz w pełni sił. A przed snem, kieliszek wina pod mazurskim niebem i rozmyślanie, co robić jutro. Sportowe wakacje najmodniejsze w tym sezonie.

Dodaj komentarz