> 5 powodów, dla których musisz pojechać na Up To Date Festival

Chociaż na co dzień Białystok nie znajduje się w centrum uwagi fanów muzyki klubowej, to rok w rok w jeden z letnich weekendów, przyciąga całe rzesze melomanów spragnionych dobrej zabawy i pokaźnej dawki koncertów z najwyższej półki. Jak to możliwe? Odpowiedź jest prosta – Up To Date Festival! W tym roku odbędzie się 8 i 9 września – nie przegap tej daty! Sprawdź, dlaczego musisz tam być!

1. Swobodna, przyjazna atmosfera

Niektóre festiwale muzyczne, szczególnie te wielkie i mainstreamowe, dorobiły się niezbyt pochlebnej opinii centrum lansu i snobizmu. Filozofa Up To Date Festival jest absolutnym przeciwieństwem tego typu wydarzeń. Ludzie, którzy przyjeżdżają tu od 2010 roku wiedzą, że na Up To Date Festival można się wyluzować, poznać ludzi o podobnym podejściu do życia, naładować baterie i zaczerpnąć inspiracji w różnych dziedzinach życia.

 

 

2. Wyjątkowy line-up

Cechą charakterystyczną Up To Date Festival jest dobór artystów – przeplatający wielkie gwiazdy z muzykami niszowymi i wciąż nieodkrytymi. Tego lata do Białegostoku przyjadą między innymi łódzki raper O.S.T.R., niezwykle oryginalny szwedzki producent Abdulla Rashim, zakręcony Włoch Lorenzo Senni czy mroczny raper z Wybrzeża – Piernikowski. Nie znasz ich? Czas to zmienić!

3. Trzy sceny tematyczne

Jak na każdym większym festiwalu, tak i na Up To Date Festival wydarzenia będą odbywały się symultanicznie na trzech różnych scenach. Centralny Salon Ambientu, TechnoSoul czy scena T-Mobile Electronic Beats? Ty wybierasz, ty decydujesz, kogo chcesz słuchać. Ostrzegamy – nie będzie łatwo!

4. Nieodkryty Białystok

Choć stolica województwa podlaskiego nie uchodzi za typowe miejsce turystyczne, z pewnością nie można się tu nudzić. Wieczorami koncerty, a za dnia zwiedzanie? Nam taki układ bardzo odpowiada! Co zobaczyć w Białymstoku? Z pewnością nie można ominąć zjawiskowego Pałacu Branickich z XVIII w. i otaczającego go pięknego parku. Warte zobaczenia jest także Białostockie Muzeum Wsi i nowoczesne Centrum im. Ludwika Zamenhofa. Mapa w dłoń i na wycieczkę!

5. Bilety w przystępnych cenach

Dobrze, dobrze, a ile taka przyjemność kosztuje? Tu miła niespodzianka. Karnet na cały Up To Date Festival – a więc zarówno na odbywające się na Stadionie Miejskim koncerty w ramach Technosoul i T-Mobile Electronic Beats, jak i na ulokowany w gmachu Opery i Filharmonii Podlaskiej Centralny Salon Ambientu – kosztuje 159 zł. Jeśli interesują Cię tylko sceny „stadionowe”, za karnet zapłacisz 99 zł, natomiast jeśli zamierzasz ograniczyć się do ambientu – cena biletu wyniesie 69 zł. Biorąc pod uwagę ilość atrakcji i emocji, jakie czekają na gości festiwalu, ceny wejściówek są naprawdę przystępne.

Widzimy się w Białymstoku?

Dodaj komentarz